TIP! Wizz Air ✈ Island - Aktuální přehled levných letenek do Reykjavíku z Katovic, Krakova a Vídně ↔ 1.477 Kč

TIP! Wizz Air ✈ Island - Aktuální přehled levných letenek do Reykjavíku z Katovic, Krakova a Vídně ↔ 1.477 Kč

Vydejte se za netknutou fascinující krajinou formou individuální letecké dopravy a pár tisíc určitě uspoříte. Dokonce je tu více variant, jak se elegantně a hlavně levně dostat do hlavní metropole Reykjavík. U letů na Island za pár peněz kraluje maďarská společnost Wizz Air, která si dovoluje nabídnout až 3 verze letů z Krakova, Katovic a Vídně.

1. Wizz Air - Island - letenky Krakov - Reykjavík a zpět od 1.477 Kč s dostupností volných míst na 11. červen 2022 až 23. březen 2023.

2. Wizz Air - Island - letenky Katovice - Reykjavík a zpět od 1.970 Kč s dostupností volných míst na 12. červen 2022 až 24. březen 2023.

3. Wizz Air - Island - letenky Vídeň - Reykjavík a zpět od 2.279 Kč s dostupností volných míst na 10. červen 2022 až 25. březen 2023.

Všechny nízkorozpočtové lety se mohou měnit až do doby, než si je rezervujete, proto se vyplatí konat bez okolků.

Akční letenky na Island

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.