TIP! Wizz Air ✈ Francie - levné letenky Lyon z Krakova ↔ od 1.575 Kč

TIP! Wizz Air ✈ Francie - levné letenky Lyon z Krakova ↔ od 1.575 Kč
Rezervace letenky

Francouzskou historii lze poznávat také díky aerolinkám Wizz Air. Je tu pozvánka na cestu do "města světel", kterou ocení dobrodruzi z Moravskoslezského regionu. Lepší než cestovat z Prahy pro vás bude odlétat z polského Krakova, protože je to o dost blíže. Za kolik? Aktuální zpáteční letenky do Lyonu z Krakova stojí od 1.575 Kč.

Kdy letět do Lyonu?

Tuhle zásadní otázku si zodpovíte během chvilky, když se podíváte do letového kalendáře. Rovnou ale můžeme nastínit, že se jedná o nízkonákladové letenky do Lyonu s odlety z polského Krakova na období od 5. října 2022 s návraty do 30. srpna. Nízká cena platí vesměs pro všechny měsíce. Za zmínku stojí říjen, nebo sezónní místa na příští léto! Podmínky platí jen v době zveřejnění.

Co mě čeká po cestě?

Odlet z letiště Krakov (KRK) John Paul II International - Polsko a přílet na letiště Lyon (LYS) Lyon Saint Exupery airport - Francie. Linku vypravuje letecká společnost Wizz Air a trvá dvě hodiny a dvacet minut.

Zavazadla

Chcete platit jen za letenku a pak už nic? u Wizz Air se stačí sbalit do jednoho příručního zavazadla.

Náš tip

Rádi byste takovou cestu absolvovali při odletu z Česka a nejlépe hlavního města? Z Prahy létá do Lyonu španělská lowcost letecká společnost Volotea a to od 1.346 Kč. Její kalendář najdete o malý kousek níže.

Akční letenky do Lyonu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.