TIP! Wizz Air ✈ Francie - Azurové pobřeží - sezónní letenky do Nice z Vídně na léto ↔ od 939 Kč

TIP! Wizz Air ✈ Francie - Azurové pobřeží - sezónní letenky do Nice z Vídně na léto ↔ od 939 Kč

Už jste přišli na chuť individuálnímu cestování a nechcete jinak? Máme pro vás další tip na Francouzskou riviéru. Azurové pobřeží lze za pár peněz navštívit s nízkonákladovou dvojkou Wizz Air. Dopravce vzhledem k velké konkurenci sice hodně letů z Vídně zrušil, ale na lince Vídeň - Nice má monopol. Doporučujeme letenky již od 939 Kč!

Odložit rezervaci rovná se buď vyprodané lety a nebo již podstatně zdražené. Návod je tedy jasný? Pasujeme vám v kalendáři s letenkami do Nice některé datum a cena? Pak už nenechávejte nic náhodě a jednejte hned. Najdu li ideální datum, další vyčkávání je u lowcost letů sebevražda.

Tady se můžeme orientovat mezi letenkami do Nice z Vídně od letecké společnosti Wizz Air v datech od 10. června 2022 do 25. března 2023. Doporučujeme například sezónní letenku na srpen.

Na Azurovém pobřeží budeme s Wizz Air za necelé dvě hodiny. Zpáteční lety obsahují i přepravu jednoho kusu palubního zavazadla.

TIP: Do Nice se dá letět s Wizz Air také z Krakova. Odkaz zde.

TIP: Nejžádanější letenky do Francie

Akční letenky Nice

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.