TIP! Wizz Air - Emiráty - levné letenky Dubaj z Vídně (tam a zpět) od 3.372,- Kč

TIP! Wizz Air - Emiráty - levné letenky Dubaj z Vídně (tam a zpět) od 3.372,- Kč
Rezervace letenky

Do desítky destinací kam v těchto dnech nejčastěji létáte patří i Dubaj! Dnes bychom vypíchli alternativu od Wizz Air zaměřenou na odlety z Vídně. Jestli chcete cestovat na jaře, máme dobře zprávy. Za letenky do Dubaje z Vídně startuje na 3.372,- Kč, což je asi polovina oproti jiným tarifům. Platí jen pro vybrané dny!

Cestovat s Wizz Air na lince Vídeň - Dubaj a zpět můžeme od 30. března do 29. dubna. Pro rezervaci se nejvíce hodí datum 30.3. až 6.4. 2022. Volných míst je za takovou sumu jako šagránu, tak si pospěšte!

Spoj Vídeň (VIE) - Dubaj (DXB) aerolinek Wizz Air trvá 5h a 35min.

Zavazadla: 1 v ceně

Tip: Víte, že v danou chvíli je k dispozici 8 akčních letů do Dubaje? Do Spojených Arabských Emirátů létá v akci Emirates, FlyDubai, Smartwings a Wizz Air. Odlétat se dá z Katovic, Vídně, Budapešti, Krakova a Prahy. Přehled letenek do Dubaje

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.