TIP! 🇦🇪 Wizz Air - Emiráty - levné letenky Abu Dhabí z Krakova (zpáteční) od 1.730,- Kč

TIP! Wizz Air - Emiráty - levné letenky Abu Dhabí z Krakova (zpáteční) od 1.730,- Kč
Rezervace letenky

Je tady letenkový tip z kategorie vyjímečných. Už se vám někdy podařilo letět do luxusních Spojených Arabských Emirátů pod dva tisíce korun i včetně návratu? Teď taková možnost existuje! Nová verze lowcost letenek do Abu Dhabí vybízí k letům z polského Krakova už za 1.730,- Kč. Jste li z okolí Ostravy, ušetříte balík peněz.

Dostupnost: Tady se jedná o mimosezónní letenky v podání aerolinek Wizz Air. Hlavní sezóna je v zimě. Nejlevnější letenky do Abu Dhabí z Krakova připadají na červen a červenec (viz kalendář termínů).

U konkurence jako je České Aerolinie, FlyDubai, Turkish Airlines, Emirates Airlines a podobně se cena letů do Emirátů oproti tomuto pohybuje i na pětinásobku. Kdo upřednostňuje lety na vlastní pěst a pochází z Moravskoslezského kraje, může si udělat příjemný cestovatelský dáreček.

S Wizz Air do Spojených Arabských Emirátů z Krakova (KRK) bez přestupu. Doba přímého letu na letiště Abu Dhabí (AUH) zabere 6 hodin čistého letu. Návrat a doprava příručního zavazadla je bez doplatku.

Aktualizova se vám cena a už ukazuje vyšší častku? Vyzkoušejte jiné datum.

TIP: Raději do Dubaje? Mrkněte na TOP 10 nejlevnější letenky do SAE.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.