TIP! Wizz Air ✈ Egypt - poloostrov Sinai - levné letenky do Sharm El Sheikh z Vídně a Budapešti ↔ od 3.155 Kč

TIP! Wizz Air ✈ Egypt - levné letenky do Sharm El Sheikh z Vídně a Budapešti ↔ od 3.155 Kč
Rezervace letenky

Egypt je favoritem mezi levnými výlety za exotikou! Dnes jsme si vzali pod drobnohled letovisko Sharm El Sheikh na jižním cípu poloostrova Sinai. Oblíbené mezi turisty pro své krásné pláže a možnosti potápění u korálových útesů. Levné lety do Sharm El Sheikh vypravuje Wizz Air při odletech z Vídně a taky Budapešti od 3.155 Korun.

2 verze letů do Sharm El Sheikh

Na konci článku pro každou variantu levného letu do Sharm El Sheikh uvádíme odkaz na kalendář s termíny, kde si levné letenky navolíte na vámi požadované datum. Uvedené ceny jsou platné k minutě zveřejnění. Později už s garancí nepočítejte.

1. Wizz Air - Egypt - letenky Sharm El Sheikh z Vídně od 3.155 Kč - květen až červen a říjen až březen

2. Wizz Air - Egypt - letenky Sharm El Sheikh z Budapešti od 3.412 Kč - říjen až březen

Jak se po příletu dostat z letiště do centra?

Taxi - Vozy taxislužby jsou k dispozici před terminálem letiště a jsou velmi pohodlné. Cena za jízdu do centra města se pohybuje okolo 10-15 eur, záleží na dohodě s řidičem.

Autobus - Mezi letištěm a centrem města jezdí pravidelně místní autobusy, které jsou levnější než taxi. Cena za jízdenku je okolo 1-2 eur.

Pronájem auta - Pokud si přejete mít více flexibility, můžete si pronajmout auto přímo na letišti. Ceny se liší podle typu vozidla, ale obecně se pohybují okolo 20-30 eur za den.

Soukromý transfer - Další možností je si objednat soukromý transfer předem online nebo přímo na letišti. Cena se může pohybovat od 20 do 50 eur, záleží na typu vozidla a počtu pasažérů.

Hotelový transfer - Pokud máte rezervovaný pobyt v hotelu, může být možností využít hotelový transfer, který vás přepraví přímo do hotelu. Tuto službu je nutné si ovšem předem objednat u vašeho ubytování. Cena se obvykle pohybuje okolo 10-20 eur na osobu.

Co dělat v letovisku Sharm El Sheikh?

Potápění a šnorchlování - Sharm El Sheikh je známá svými krásnými korálovými útesy a exotickými rybami. Vyzkoušejte si šnorchlování nebo potápění a objevte podmořský svět.

Projížďka na velbloudovi - Vydejte se na pouštní projížďku na velbloudovi a užijte si výhledy na úchvatnou krajinu.

Návštěva Národního parku Ras Mohammed - Národní park Ras Mohammed je největší přírodní park v Egyptě a nabízí nádherné výhledy na červenomořské pobřeží.

Výlet do starověkého města Petra v Jordánsku - Petra je jedno z nejslavnějších archeologických nalezišť na světě a nabízí nádherné skalní architektury a historické památky.

Golf - Sharm El Sheikh má několik golfových hřišť, kde si můžete zahrát na svou oblíbenou hru a užít si nádherné výhledy na okolní krajinu.

Jízda na čtyřkolkách - Vydejte se na dobrodružnou jízdu na čtyřkolkách a projeďte se pouští, aby jste si užili nádherné výhledy a vzrušení.

Návštěva tradičních trhů - Navštivte tradiční trhy v centru města a prohlédněte si místní řemeslné výrobky a suvenýry.

Relaxace na pláži - Sharm El Sheikh má několik nádherných pláží, kde si můžete odpočinout a užít si slunce a krásné modré moře.

Výlet na zátoku Naama - Zátoka Naama je oblíbená turistická destinace a nabízí mnoho aktivit, jako jsou vodní sporty, noční kluby a restaurace s místními specialitami.

Prohlídka historických památek - Sharm El Sheikh má mnoho historických památek a památníků, které stojí za návštěvu. Můžete navštívit například klášter sv. Kateřiny, který se nachází v pohoří Sinaj a je zapsán na seznamu UNESCO.

Náš tip

Hledáte další výhodné spoje do této africké země? Levně se létá také do letoviska Hurghada a Marsa Alam. Lety společnost Smartwings jsou momentálně nedostupné. Více na stránce levné letenky Egypt.

Akční letenky do Sharm El Sheikh

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.