TIP! Wizz Air - Egypt - levné letenky Sharm El Sheik z Vídně (zpáteční) od 2.091,- Kč

TIP! Wizz Air - Egypt - levné letenky Sharm El Sheik z Vídně (zpáteční) od 2.091,- Kč
Rezervace letenky

Je tu novinka od aerolinek Wizz Air. Je tu nový spoj do Egypta, kterým český turista určitě vezme za vděk. Kromě Marsa Alam od Easyjet a Smartwings a letoviska Hurghada od Easyjet, Smartwings a EgyptAir je tu aktuálně možnost rezervace levné letenky do Sharm El Sheik s odletem z Vídně. Zpáteční spoj se dá pořídit od 2.091,- Kč.

Tyto levné lety do Egypta z Vídně od Easyjet jsou provozovány maďarskou leteckou společností od začátku příštího roku. Kdo chce levnější letenky do Sharm El Sheik, nechť koná už nyní. Bookují se data od 11. ledna 2022 do 10. září 2022. Nejlevnější let do Sharm El Sheik vychází na začátek cestovního období.

Jak se dostaneme do Egypta na palubě Wizz Air? Odlet je klasicky z letiště Vídeň Schwechat a letí se přímým letem na letiště Sharm El Sheik (SSH) Ophira airport - Egypt. Doba letu do Afriky činí 4 hodiny. Jako u všech lowcostů ani zde nechybí v ceně levné letenky i doprava zavazadla, které máme na palubě.

Další varianty levných spojů do Egypta načerpáte na stránce levné letenky Egypt.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.