TIP! Wizz Air - Dánsko - levné letenky Billund z Krakova (zpáteční) od 730,- Kč

TIP! Wizz Air - Dánsko - levné letenky Billund z Krakova (zpáteční) od 730,- Kč
Rezervace letenky

Je tu nová alternativa letu do Dánska. Malé rozlohou, ale turistům má co nabídnout. Hlavně těm malým. Malé městečko láká na atrakci Legoland. Doposud jsme si ukázali levné lety Prahy a Vídně. Výhodné jsou však i zpáteční levné letenky do Billundu s odlety Krakova, na které lákají Wizz Air a to již od 730,- Kč vč. poplatků.

Kdy do Dánska vyrazit? Určitě až od dubna. Nejlevnější lety do Billundu z Krakova startují 8.5. 2022. Plánovat cestu můžeme na termíny až do 28. října 2022.

Odlétá se z letiště  Krakov (KRK) John Paul II airport - Polsko. Přílety jsou na letiště Billund (BLL) airport - Dánsko. Doba trvání letu je 1h a 45 min.

U letenky máte jedno příruční zavazadlo.

Doprava: Wizz Air

TIP: Přehled levné letenky do Dánska sezóna 2022

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.