TIP! Wizz Air ✈ Chorvatsko - Dalmácie - akční letenky Split z Vídně na příští léto ↔ od 1.916 Kč

TIP! Wizz Air ✈ Chorvatsko - Dalmácie - akční letenky Split z Vídně na příští léto ↔ od 1.916 Kč
Rezervace letenky

Máte to kousíček do Vídně? Máme pro vás tip na letní trip do Chorvatska. Vyhlášená historická Dalmácie na pobřeží Jadranu je nyní dobře dostupná díky maďarské letecké společnosti Wizz Air. Mrkněte na aktuální letenky do Splitu. Při odletu z Vídně se v nejžádanějších termínech při aktuální rezervaci dostaneme na 1.916 Kč.

Do Chorvatska nejvýhodněji v hlavní sezóně

Kdo si bookne letenky do Splitu právě teď s cca půlročním předstihem, může pomýšlet nad letem za tuto cenu v červnu, červenci, srpnu. Cestovní období u Wizz Air končí až 22. září 2023. Cenová relace a dostupnost volných mít je aktuální jenom v době zveřejnění, proto dobře koukejte na datum příspěvku!

Jak se dostanu do Dalmácie?

Do Chorvatska se odlétá s leteckou společností Wizz Air z letiště Vídeň Schwechat (VIE). Čeká nás přímý let na letiště Split (SPU) Split airport - Dalmácie. Přistávat budeme za hodinu a patnáct minut. V ceně je i letenka zpět!

Doprava zavazadel do Chorvatska

Tarif režimu lowcost - economy je u Wizz Air limitován dopravou jednoho příručního zavazadla v ceně.

Náš tip

Přes jaro své nabídky do Splitu rozšíří i Easyjet, která létá do tohoto chorvatského města v Dalmácii z Berlína. Z Prahy si bere linku do Chorvatska na starosti Croatia Airlines. Momentálně se můžeme reálně opřít o nabídku nízkonákladovky Wizz Air, u které koupíme sezónní zpáteční letenky pod dva tisíce, tak to nepropásněte.

Akční letenky Split

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.