TIP! Wizz Air ✈ Bulharsko - přehled levných letenek do Burgasu s odlety z Vídně a Bratislavy ↔ od 1.391 Kč

TIP! Wizz Air ✈ Bulharsko - přehled levných letenek do Burgasu s odlety z Vídně a Bratislavy ↔ od 1.391 Kč

Burgas, bulharské letovisko, kam míří mnoho Čechů. Možná ani nevíte, že k tomu ani nepotřebujete cestovku. Máme tady tři individuální nízkonákladové lety do Burgasu. Do Bulharska v tomto případě můžeme letět s maďarskou Wizz Air z Vídně od 1.391 Kč, s irskou Ryanair z Vídně od 1.743 Kč a taky ze z Bratislavy od 2.011 Kč.

Nízkonákladové lety nejsou žádná vymoženost s jídlem zdarma a takovými věcmi, ale na takto krátkých trasách to je úplně šumák. Níže máte přímé odkazy na kalendáře, které vám ukážou aktuální dostupnost letenek do Burgasu. Projděte si je všechny, protože kde je jedno datum letu předražené, druhé už být nemusí.

Bulharsko nemá jediné přímořské letovisko. Často se létá také do města Varna, kam vedou další lowcosty. Z vnitrozemských se dá za pár korun dopravit i do Sofie. Přehled najdete na stránce levné letenky do Bulharska.

Akční letenky Burgas

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.