TIP! Wizz Air ✈ Bulharsko - lowcost letenky Varna z Prahy ↔ od 1.497 Kč

TIP! Wizz Air ✈ Bulharsko - lowcost letenky Varna z Prahy ↔ od 1.497 Kč
Rezervace letenky

Bulharsko a její letoviska jsou pro klasickou dovolenou jako stvořené. Moře, pláže a taky příznivé ceny ubytování a jídla. Pojmeme li to formou individuálního tripu bez cestovky, dokážeme se dostat na velmi slušné částky. Dnes radíme hodit očko na obousměrné lowcost letenky do Varny. Zaměřili jsme se na odlety z Prahy od 1.497 Kč.

Základním stavebním kamenem rezervace nízkonákladové levné letenky do Bulharska s odlety z ČR je nakombinování termínů, které cenou vycházejí nejlépe. V kalendáři tento stav vidíme konkrétně. Lety Varna z Prahy od Wizz Air startujeme 31. květnem 2022 a končíme 24. březnem 2023. Z této sezóny je nízká cena hlavně na červen, pak už to jde nahoru.

Přímý let na palubě maďarských nízkonákladovek Wizz Air z letiště Praha Václava Havla (PRG) - Česká trvá na letiště Varna (VAR) - Bulharsko 2 hodiny a 5 minut.

TIP: Přehled všech lowcost letenek do Bulharska

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.