TIP! Wizz Air - Bulharsko - levné letenky Varna z Prahy (zpáteční) od 947,- Kč

TIP! Wizz Air - Bulharsko - levné letenky Varna z Prahy (zpáteční) od 947,- Kč
Rezervace letenky

Jestli sledujete vývoj cen letenek do Bulharska na rok 2022, možná jste si všimli slevy u Wizz Air a letů do Varny. Víte, že maďarská lowcost letecká společnost létá do Bulharska z České republiky a tam a zpět se to dá dokonce zfouknout pod tisícovku. Obousměrné levné letenky Varna z Prahy pořídíme již od částky 947,- Kč.

Tyto levné letenky do Bulharska s odlety z ČR od Wizz Air doporučujeme pro cestovatele, co chtějí vyrazit ještě před začátkem hlavní turistické sezóny (přelom dubna a května). zacátek léta vychází letecky okolo dvou tisíc. Cena letenek do Varny na prázdniny je u Wizz Air ještě docela vysoko.

Nízikonákladová linka Wizz Air do Bulharska vede z letiště Praha bez přestupu na letiště Varna (VAR) - Bulharsko a dobou letu 2 hodinky. V uvedené ceně je započten i zpáteční let z Bulharska zpátky do Česka.

Dopravce: Wizz Air

TIP: Udělejte si přehled v levných letenkách do Bulharska. Kromě Varny se létá i do Burgasu a taky do hlavního města Sofie. Více na stránce TOP 10 levné letenky Bulharsko.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.