TIP! Wizz Air ✈ Bulharsko - letenky do Varny z Vídně také na začátek léta ↔ od 1.206 Kč

TIP! Wizz Air ✈ Bulharsko - letenky do Varny z Vídně také na začátek léta ↔ od 1.206 Kč
Rezervace letenky

Nová inspirace na levnou letenku do žádaného Bulharska? Minule jsme si prostudovali podmínky letu do Burgasu, dnes bychom vám rádi ukázali i atraktivní letenky do vedlejšího letoviska Varny. Jestli tento měsíc propásnete rezervaci, za cestu v hlavní turistické sezóně už si pravděpodobně hodně příplatíte. Do letoviska Varna nyní od 1.206 Kč.

Co vychází nejlépe? Plánujte odlet do bulharské Varny na červen a ušetříte nejvíc peněz. Ať už termíny těsně před začátkem léta, tak i ty první podle kalendářního léta jsou na nejnižší úrovni.

Přímý let Vídeň - Varna vybavuje letecká společnost Ryanair.

Letenky do Varny jsou zpáteční i včetně přepravy jednoho příručního zavazadla.

Tip: Lákavá cena je také na trip do Sofie a Burgasu. Přehled najdete na stránce levné letenky do Bulharska.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.