TIP! Wizz Air ✈ Bulharsko - letenky do Varny z Vídně také na začátek léta ↔ od 1.206 Kč

TIP! Wizz Air ✈ Bulharsko - letenky do Varny z Vídně také na začátek léta ↔ od 1.206 Kč
Rezervace letenky

Nová inspirace na levnou letenku do žádaného Bulharska? Minule jsme si prostudovali podmínky letu do Burgasu, dnes bychom vám rádi ukázali i atraktivní letenky do vedlejšího letoviska Varny. Jestli tento měsíc propásnete rezervaci, za cestu v hlavní turistické sezóně už si pravděpodobně hodně příplatíte. Do letoviska Varna nyní od 1.206 Kč.

Co vychází nejlépe? Plánujte odlet do bulharské Varny na červen a ušetříte nejvíc peněz. Ať už termíny těsně před začátkem léta, tak i ty první podle kalendářního léta jsou na nejnižší úrovni.

Přímý let Vídeň - Varna vybavuje letecká společnost Ryanair.

Letenky do Varny jsou zpáteční i včetně přepravy jednoho příručního zavazadla.

Tip: Lákavá cena je také na trip do Sofie a Burgasu. Přehled najdete na stránce levné letenky do Bulharska.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.