TIP! Wizz Air - Blízký východ - Jordánsko - levné letenky Aqaba z Budapešti (zpáteční) od 1.401,- Kč

TIP! Wizz Air - Jordánsko - levné letenky Aqaba z Budapešti (zpáteční) od 1.401,- Kč
Rezervace letenky

Jak se létá do Jordánska? Nízkonákladové lety výhodné pro českého cestovatele vedou do měst Ammán a Aqaba. Dnes se podíváme na druhé zmíněné jordánské město na pobřeží Aqabského zálivu, oblíbeného hlavně pro šnorchlování. Momentálně doporučujeme nové letenky Aqaba s odletem z Budapešti od 1.401,- Kč od Wizz Air.

Doposud obousměrné letenky do Aqaby prodávala jen Easyjet, kde se mohlo a stále může odlétat z Berlína. I když tyto nízkonákladové letenky Aqaba z Berlína zlevnily pod 2 tisíce (od 1.830,- Kč), aerolinky Wizz Air jsou na lince z maďarského hlavního města ještě o cca 400,- Kč levnější.

Nové levné letenky Aqaba s odlety z Budapešti mají nyní cenovku od 1.401,- Kč a to je velmi příjemná částka. Dostupnost levných letenek do Jordánska je na dobu 16. prosinec 2021 až 24. březen 2022 a to pouze při aktuální rezervaci.

Rezervaci tohoto lowcost leteckého spoje do Jordánska společnosti Wizz Air získáme odlet z letiště Budapešť (BUD) - Maďarsko s přímým letem na letiště Aqaba (AQJ) Aqaba Airport - Jordánsko v délce trvání 3h a 40min. V ceně levné letenky je taky doprava zpět a přeprava 1 příručního zavazadla.

Tip: I k místu odletu se dá doletět za pár korun. Jak do Budapešti se dozvíte zde.

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.