TIP! Wizz Air - Balkán - Albánie bez omezení - levné letenky Tirana z Vídně (a zpět) od 1.842,- Kč

TIP! Wizz Air - Balkán - Albánie bez omezení - levné letenky Tirana z Vídně (a zpět) od 1.842,- Kč

Albánie je nově jedna ze zemí, kam se Češi podívají bez jakýchkoliv povinností ve smyslu karantén, očkování, testování a podobně. Jaké lety do Albánie se nyní nabízí? Za pozornost stojí levné letenky Tirana s odlety z Vídně v ceně od 1.842,- Kč od letecké společnosti Wizz Air. Je tu i Smartwings ale její tarif je astronomický.

S Wizz Air do Albánie přes léto? Žádný problém! Obzvláště letenky do Tirana z Vídně s odlety od 25. června 2021 nestojí o moc více, než je zmíněná cena. Ale kdy letět do Tirany nejlevněji? Jsou to termíny na květen příštího roku.

Odlétá se z letiště ve Vídni (VIE) - Rakousko a přilétá se na letiště  Tirana (TIA) Rinas airport - Albánie. Zpáteční let + kabinové zavazadlo v ceně.

Minulý rok se daly u Wizz Air koupit i levné letenky do Albánie s odlety z Prahy, tato linka ovšem nyní není dostupná.

Alternativa, jak si koupit letenky Tirana s odlety z Prahy tady pořád existuje. Patří Smartwings, která ovšem cenu nasadí vždy hodně vysoko. Její letenky Praha - Tirana a zpět se prodávají za 7.590,- Kč s termíny od 28. června 2021 do 26. července 2021.

Ubytování k letence:

  Ubytování od BOOKING.COM se slevou až 50% Aktuální nabídka

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

 

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.