TIP! Vueling Airlines ✈ Španělsko - Kanárské ostrovy s odletem z ČR - akční letenky na Tenerife z Prahy ↔ od 3.120 Kč

TIP! Vueling Airlines ✈ Španělsko - Kanárské ostrovy s odletem z ČR - akční letenky na Tenerife z Prahy ↔  od 3.120 Kč
Rezervace letenky

Inspirujte se aktuálním návodem na individuální trip na Kanárské ostrovy! Jestli nechcete být svázaní podmínkami cestovní kanceláře a zároveň chcete cestovat z Prahy, doporučujeme jeden z nejzajímavějších a nejoblíbenějších ostrovů na Kanárech. Je tu zpáteční letenka na Tenerife s odletem z Prahy již od 3.120 Kč.

Dostupnost letenek na ostrov Tenerife

Na Tenerife létá s odletem z Česka nejlevněji španělská nízkonákladová společnost Vueling Airlines. Letět na poslední chvíli se už v tomto případě nevyplatí. Velmi dobře ale vychází Tenerife z Prahy v termínech na měsíc listopad. Vyrazit můžeme v této akci i příští rok.

Jak se letí na Tenerife?

Cesta na ostrov není svízelná. Letí se z Prahy (PRG), avšak s delším přestupem v Barceloně (cca 6 až 8 hodin) nic tedy nebrání opustit letiště a jít si prohlédnout chloubu Španělska a jedno z nejnavštěvovanějších měst v Evropě. Samotné přílety Vueling Airlines na Kanárské ostrovy končí na letišti Tenerife (TFN) Tenerife Norte Los Rodeos airport. Stejně letíme i zpátky do Česka.

Přeprava zavazadel na Kanárské ostrovy

U Vueling Airlines máme zdarma přepravu jednoho palubního zavazadla.

Akční letenky Tenerife

 

Další levné letenky na Kanárské ostrovy

Kromě Tenerife se létá se také na Lanzarote, Gran Canaria, Fuerteventura. Aktuální přehled zde.

Přehled levné letenky Španělsko

Aktuální přehled TOP 15.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.