TIP! Vueling Airlines ✈ Španělsko - Baskicko - levné letenky Bilbao z Prahy na příští léto ↔ od 2.398 Kč

TIP! Vueling Airlines ✈ Španělsko - Baskicko - levné letenky Bilbao z Prahy ↔  od 2.398 Kč
Rezervace letenky

Za úžasnou architekurou a nebo jen na pláž? Dovolená ve španělském Baskicku se stává dostupnější díky španělskému lowcost dopravci Vueling Airlines. Aerolinka sídlící v Barceloně nahrazuje vyprodané akční lety do Bilbaa od Lufthansy za tři tisíce. U Vueling se u zpáteční letenky Bilbao z Prahy odpíchneme od ceny 2.398 Kč.

Na kdy objednat letenky Praha - Bilbao a zpátky?

Výhodné letenky Bilbao z Prahy lze čerpat z kalendáře. U každého data vidíte cenu a podle toho lze nakombinovat nejvýhodnější termín. Do Baskicka s Vueling Airlines se vydáme od léta. First minute letenky Bilbao jsou dostupné na období 1. červenec 2023 až 28. říjen 2023. Nejlevněji vychází vybraný termín na přelom letních prázdnin.

Jak poletím s Vueling Airlines z ČR do Baskicka?

Dobře si prohlédněte jednotlivé verze dopravce Vueling Airlines. Denně jich do Baskicka bude létat několik a jen některé jsou přímé, ostatní mají přestup v Barceloně. Přílety budou na letiště (BIO) Bilbao airport - Španělsko. Stejné podmínky budou také při letu zpět.

Doprava zavazadel na palubě Vueling Airlines

Jedná se o nízkonákladovou leteckou společnost, tudíž s dopravou jednoho příručního zavazadla zdarma. U tarifu Basic nesmí u Vueling Airlines jeho rozměry překročit 40 × 30 × 20 cm.

Náš tip

Chcete více tipů na levné letenky do Španělska? Na stránce TOP 15 nejžádanějších je teď Barcelona z Vídně od 1.125 Kč, Zaragoza z Vídně od 1.268 Kč, Santander z Vídně od 1.291 Kč, Madrid z Vídně od 1.342 Kč, Palma Mallorca z Vídně 1.342 Kč, Alicante z Vídně od 1.380 Kč a nebo Valencia z Vídně od 1.416 Kč. Přehled akčních letů je dole.

Akční letenky do Španělska TOP 15

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.