TIP! Vueling Airlines - Itálie - Toskánsko - levné letenky Florencie z Prahy (a zpět) od 1.638,- Kč

TIP! Vueling Airlines - Itálie - Toskánsko - levné letenky Florencie z Prahy (a zpět) od 1.638,- Kč
Rezervace letenky

Stále nevíte, kam v létě? Co takhle vzhůru do italského Toskánska! Dobrá nabídka totiž přichází od španělské nízkonákladové letecké společnosti Vueling Airlines. Zveme vás do Florencie, města s přívlastkem "kolébka renesance". Aktuální situace hovoří jasně, zpáteční letenky do Florencie mají odlety z Prahy a stojí od 1.638,- Kč.

Dostupnost: Kdy letět do Itálie nejlevněji? To vám prozradí rezervační kalendář. Lety do Florencie z České republiky na palubě Vueling Airlines začínají 17. květnem 2021 a končí 25. březnem 2022. Doporučujeme provést rezervaci letenky do Toskánska z Prahy na červenec a srpen a to pouze na některé dny (viz kalendář).

Kromě letních prázdniny jsou dostupné i letenky do Florencie z Prahy na daší termíny, kapacita na hlavní turistickou sezónu je ovšem nejzajímavější.

Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (PRG) a přilétá se na letiště (FLR) Peretola airport - Toskánsko - Itálie. Doba letu je 1h a 40min. Zpáteční letenku máme v ceně + přepravu jednoho příručního zavazadla. vypravuje letecká společnost Vueling Airlines.

Pozor! Systém obsahuje kromě přímých letů z Prahy do Florencie také lety s přestupem v Barceloně, těm se v rámci pohodlí doporučujeme vyhnout.

Další užitečné odkazy:

  Dovolená vč. ubytování se slevou až 50% Aktuální nabídka
  Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

Nejvíce vás zajímá:

  Letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky přehledně
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
Letecké společnosti
Oblíbené lety