TIP! 🇫🇷 Volotea - Francie - levné letenky Lyon z Prahy (zpáteční) na začátek léta ↔ 1.255,- Kč

TIP! 🇫🇷 Volotea - Francie - levné letenky Levné letenky Lyon z Prahy (zpáteční) na začátek léta ↔ 1.255,- Kč
Rezervace letenky

Máme pro vás tip na nový spoj do středovýchodní Francie. Úplně poprvé se můžeme vypravit se španělskou nízkonákladovou leteckou společností Volotea do historického Lyonu. Létá se z České republiky a cena je více než příznivá. V systému najdeme obousměrné levné letenky do Lyonu s odlety z Prahy už za 1.255,- Kč.

Dostupnost: Cestovní období květen 2022 až březen 2023! Nejlevnější letenky Lyon z Prahy má Volotea na červen (i začátek léta). Bohužel v kalendáři nenajdeme lety na letní prázdniny (Do Lyonu se levně po prázdninách létá až od začátku září).

Trasa: Nízkonákladový spoj aerolinek Volotea startuje z letiště Praha Václav Havel (PRG) - Ruzyně - Česko a přistává na Lyon (LYS) Saint Exupery airport - Francie. Přímý let trvá hodinu a padesát minut. Návrat je podobný, jen opačným směrem.

Volotea jako jediná nízkonákladová letecká společnost přidává k tarifu nikoliv jedno, ale rovnou dvě palubní zavadla v přepravě zdarma!

TIP: Přehled TOP 10 nejlevnějších letenek do Francie

Rezervace letenky
 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.