TIP! Volotea ✈ Francie - sezónní letenky do Toulouse z Prahy nejen na léto ↔ od 1.078 Kč

TIP! Volotea ✈ Francie - sezónní letenky do Toulouse z Prahy nejen na léto ↔ od 1.078 Kč

Jestli někdo kraluje výhodným letům do Francie při odletech z České republiky, pak je to určitě španělská lowcost letecká společnost Volotea. Létá do mnoha měst opravdu za pár korun. Dneska se nejvíce vyplatí přemýšlet nad cestou na Jihozápad Francie. Mrkněte na nacenění zpáteční letenek z Prahy do Toulouse, začínáme na 1.078 Kč!

Dostupnost letenek

Volotea umí vykouzlit nejen zajímavou cenu, k tomu si můžeme připočíst i sezónní letenky do Toulouse s odletem z naší vlasti a to v termínech, o které nám jde nejvíce. Po rozkliknutí akčního letu na Jihozápad Francie uvidíte volnou kapacitu míst od 24. června 2022 do 28. října 2022. Radíme si letenky booknout hned na začátek léta - zaplatíme nejméně (např. datum. 24. - 26.6. 2022).

Informace k letu

Letět do Francie s aerolinkou Volotea není nic složitého. Odlétá se z Prahy - Ruzyně - letiště Václav Havel airport (PRG) - Česko a letí se přímo na Toulouse (TLS) Blagnac airport - Francie. V cílové destinaci budeme za 2 hodiny a 15 minut.

Zavazadla

1 taška nebo kufr na palubě se přepravuje zdarma.

Akční letenky Toulouse

 

Přehled levných letenek do Francie

Nice, Marseille, Lille, Lyon, Paříž... tady všude to létá za pár kaček. Mrkněte na aktuální souhrn TOP 10 na sezónu 2022.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.