TIP! USA - Kalifornie také s odletem z Česka - levné letenky San Francisco z Prahy (zpáteční) 13.990,- Kč

TIP! USA - Kalifornie také s odletem z Česka - levné letenky San Francisco z Prahy (zpáteční) 13.990,- Kč
Rezervace letenky

Zmerčili jste v minulém týdnu zajímavé letenky do kalifornského San Francisca avšak vše ztroskotalo na tom, že byly odlety mimo Českou Republiku? Pakliže je vaše priorita odlétat z Prahy, zameřte pozornost na nový tarif americké aerolinky American Airlines. Ta nyní nabízí letenky San Francisco z Prahy za 13.990,- Kč.

Dostupnost letenek do USA? U American Airlines pořídíte při požadavku letět do San Francisca z Prahy ještě i v tomto roce. Od kdy do Kalifornie na křídlech amerického dopravce? Je to období s odlety od 1. prosince 2021 do 20. května 2022.

S American Airlines se odletá do Kalifornie z Česka - letiště Praha Václava Havla (PRG) a letí se pohodově s jedním přestupem v Londýně Heathrow (LHR), kde máme na přesun na další letadlo ideální 3 hodiny. Žádný stres z málo času na přestup nás tedy nečeká. Přílet je na San Francisco (SFO) airport - Spojené státy americké.

Co zavazadla? U letenky do USA (Kalifornie - linka Praha - San Francisco a zpět) máme v ceně přepravu dvou kusů příručních zavazadel.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.