TIP! 🇺🇸 USA - Americké Panenské ostrovy - levné letenky Santa Cruz (Saint Croix) z Prahy (zpáteční) 13.990,- Kč

TIP! Americké Panenské ostrovy - levné letenky Santa Cruz (Saint Croix) z Prahy (zpáteční) 13.990,- Kč
Rezervace letenky

Patříte mezi náročné cestovatele, kteří se u cestování nespokojí jen tak s kdejakou dovolenou? Co takhle Americké Panenské ostrovy při odletu z Česka za 13.990,- Kč? Takovou akci jsme tady uvítali už v lednu, muselo se ale letět z Mnichova, což mnohým náročným dobrodruhům neladilo. Aktuálně jsou letenky na Santa Cruz s odlety z Prahy!

Za zrodem akčních letenek na Americké Panenské ostrovy s odlety z Prahy stojí aerolinky American Airlines, British Airways a Finnair, které dohromady vypustili tento kombinovaný tarif.

Dostupnost: Lety na Santa Cruz (Saint Croix) z Prahy je možné bookovat na termíny od podzimu. V kalendáři najdete letenky pro cestování od 9. října do 14. prosince 2022.

Na Americké Panenské ostrovy se letí z Česka s 2 krátkými přestupy (v Londýně a Miami) s přílety na St. Croix (STX) Alexander Hamilton airport - Spojené státy americké (USA). Návrat je v ceně.

Zavazadla: Dva příruční kufry nebo tašky jsou zdarma.

TIP: Přehled levných letenek do USA na sezónu 2022

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.