TIP! USA ✈ Aljaška - levné letenky do Anchorage z Berlína, Mnichova a Drážďan s 5* aerolinkou ↔ od 11.990 Kč

TIP! USA ✈ Aljaška - levné letneky do Anchorage z Berlína, Mnichova a Drážďan s 5* aerolinkou ↔ od 11.990 Kč

Nadprůměrná letecká společnost Lufthansa nadále rozšířuje možnosti akčních letů na americkou Aljašku. Oproti létu je tu však příjemná změna v podobě zlevnění letenek až na dvanáct tisíc Korun. V tuto chvíli můžeme plánovat levný let do Anchorage s odletem z Berlína za 11.990 Kč, Mnichova za 12.490 Kč a Drážďan za 12.790 Kč.

Přehled verzí akčních letů na Aljašku

1. Lufthansa - Aljaška - letenky do Anchorage z Berlína za 11.990 Kč - dostupnost volných míst je na 1. červen 2023 až 7. srpen 2023

2. Lufthansa - Aljaška - letenky do Anchorage z Mnichova za 12.490 Kč - dostupnost volných míst je na 1. červen 2023 až 7. srpen 2023.

3. Lufthansa - Aljaška - letenky do Anchorage z Drážďan za 12.790 Kč - dostupnost volných míst je na 1. červen 2023 až 7. srpen 2023.

Stručné informace, jak se letí na Aljašku

Všechny lety na Aljašku z uvedených měst vedou přes Frankfurt, kde se přestupuje. Čekání na další letadlo je cca 2 až 3 hodiny. přílety vedou na letiště  (ANC) Anchorage airport - Spojené státy americké. V ceně je i zpáteční letenka.

Přeprava zavazadel na Aljašku

Zdarma je pouze jedno příruční zavazadlo. Ostatní se dají dokoupit.

Tip redakce

Lufthansa patří mezi nejlepší aerolinky na světě. Jestli vám nezáleží jenom na ceně, ale také na kvalitě poskytovaných služeb, německý národní dopravce jistě vaše očekávání splní do puntíku.

Akční letenky do Anchorage (Aljaška)

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.