TIP! United Airlines ✈ USA - Nevada - akční letenky Las Vegas z Mnichova ↔ 10.590 Kč

TIP! United Airlines ✈ USA - akční letenky Las Vegas z Mnichova ↔ 10.590 Kč
Rezervace letenky

Denně pro vás sledujeme levné letenky do Ameriky, abychom vám mohli akce servírovat z první ruky a vy taky měli čas na rezervaci akčního tripu. Dnes tu pro vás máme nový tip do Nevady. Seznamte se s aktuálně nejvýhodnější letenkou do Las Vegas v ceně 10.590 Kč. Takovou nabídkou nyní disponuje letecká společnost United Airlines.

Kdy a jak letět do Las Vegas za 10.590 Kč?

United Airlines nabízí zpáteční akční letenky do Las Vegas s odletem z Mnichova ve dvou různých obdobích letošního roku na jaro a pak na konec léta.

Dopravce: United Airlines

Cestovní období: 29. duben až 17. květen a 6. září až 26. září 2023

Přestupy: San Francisco (SFO)

Přílet: Las Vegas (LAS) McCarran aiport - Spojené státy americké (USA)

Zavazadla: 1 příruční zdarma

Náš tip

K dispozici jsou další 3 akce zaměřené na Las Vegas. Open-jaw let Mnichov - Las Vegas a návrat ze San Francisca zpět do Mnichova za 11.490 Kč. Z Vídně poslouží kombinovaný tarif Finnair a British Airways. Za stejnou částku má letenky do Las Vegas s odletem z Vídně také Lufthansa. Tyto akční lety najdete níže.

Jak se po příletu dostat z letiště do centra Las Vegas?

Taxi - Dostupná jsou některá z největších taxi služeb v Las Vegas, například Taxicab Authority nebo Yellow Cab. Cena za jízdu by měla být kolem 20-30 dolarů.

Rideshare - V Las Vegas jsou k dispozici i služby jako Uber nebo Lyft, které nabízejí jízdy za podobnou cenu jako taxi.

Autobus - Regional Transportation Commission of Southern Nevada (RTC) provozuje autobusovou linku č. 108, která vás odveze přímo do centra Las Vegas. Jízdné by mělo být kolem 2 dolarů.

Pronájem auta - Pokud chcete mít svobodu pohybu a více času na prozkoumání města, můžete si pronajmout auto. Na letišti jsou k dispozici všechny hlavní půjčovny automobilů, včetně Avis, Budget, Enterprise a Hertz.

Co dělat v Las Vegas?


Navštivte kasina - Las Vegas je známé jako světové hlavní město hazardu. Vyzkoušejte své štěstí v jednom z mnoha kasin a užijte si atmosféru, kterou tato města nabízí.

Projděte se po slavné ulici The Strip - Zkuste projít celou ulici The Strip, kde se nacházejí některá z největších a nejvýznamnějších kasin a hotelů na světě.

Zkoukněte Shark Reef Aquarium: Pokud máte rádi podvodní svět, navštivte Shark Reef Aquarium v Mandalay Bay. Uvidíte různé druhy ryb, žraloků a dokonce i delfínů.

Navštivte zábavní parky - Pokud hledáte adrenalin, neváhejte navštívit zábavní parky, jako je např. Adventuredome nebo Big Apple Coaster.

Podívejte se na představení - Las Vegas nabízí řadu představení, jako jsou Cirque du Soleil, Blue Man Group a mnoho dalších.

Navštivte muzea - Las Vegas má řadu muzeí, které si můžete prohlédnout, jako například Muzeum nezávislosti, Muzeum cirkusu a mnoho dalších.

Prohlédněte si fontány u hotelu Bellagio - Nenechte si ujít úchvatnou show fontán před hotelem Bellagio.

Projděte se po Fremont Street - Pokud se chcete podívat na starou Las Vegas, projděte se po ulici Fremont Street, kde se nachází mnoho historických budov a kasin.

Ceny za vstupné a atrakce se mohou lišit v závislosti na místě a sezóně. Nicméně, vstupné do zábavních parků se pohybuje okolo 30-40 USD, vstupenky na představení mohou být od 50 USD a výše, vstup do muzeí je většinou kolem 20-30 USD a procházka po The Strip je zdarma.

Akční letenky do Las Vegas

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.