TIP! United Airlines / Lufthansa ✈ Střední Amerika - Salvador - akční letenky San Salvador z Prahy ↔ 17.290 Kč

TIP! United Airlines / Lufthansa ✈ Střední Amerika - Salvador - akční letenky San Salvador z Prahy ↔ 17.290 Kč
Rezervace letenky

Cestovatelský klenot Střední Ameriky, který Češi ještě zase tak moc neznají? Úchvatný Salvador! Je tu výjimečná příležitost po mnoha letech letět v akci do Salvadoru z České republiky. Co pro to udělat? Stačí využít kombinovaného tarifu United Airlines a Lufthansy na obousměrné letenky do San Salvadoru s odletem z Prahy za 17.290 Kč.

Kdy letět v akci do Salvadoru?

Letenky do Salvadoru z Prahy v rámci kombinovaného zpátečního tarifu americké United Airlines a německé Lufthansy je možné rezervovat na data od 12. ledna 2023 s návraty do 8. května 2023. Pozor! Podmínky jsou platné v době zveřejnění příspěvku.

Jak se cestuje do Salvadoru?

Itinerář letu do Střední Ameriky: Poletíme s Lufthansou z Prahy přes Frankfurt (přestup) a Washington (přestup). Z tohoto města už s United Airlines k příletu na San Salvador (SAL) Comalapa aiport - Salvador. Zpět ze Salvadoru místo Washingtonu budeme přestupovat v Houstonu.

Přeprava zavazadel do Salvadoru

Zdarma máme 2 zavazadla! Jedná se o 1 příruční a 1 odbavené.

Náš tip

Poslední levné lety do Salvadoru už zavál prach. Datuje se k roku 2017. Takovou příležitost si český batůžkář ujít nenechá.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.