TIP! United Airlines ✈ Karibik - Honduras - akční letenky na ostrov Roatán z Mnichova ↔ 11.290 Kč

TIP! United Airlines ✈ Karibik - Honduras - akční letenky na ostrov Roatán z Mnichova ↔ 11.790 Kč
Rezervace letenky

Nejen Air Canada teď čaruje levné letenky do Karibiku, kterých jsme si dlouho nechávali jenom zdát. Dalším průkopníkem je hlavní americká letecká společnost American Airlines. Překvapení spočívá v podobě akční letenky na honduraský ostrov Roatán. Posledně jsme mohli levněji odlétat z Berlína. Nyní to je z Mnichova za 11.290 Korun.

Kdy letět na ostrov Roatán?

Trip na Roatán na palubě American Airlines za cca dvanáct tisíc Korun se dá podnikat od začátku příštího roku viz kalendář a letenky do Hondurasu s odlety od 12. ledna 2023 do 6. února 2023.

Jak poletím na Roatán?

Odlétá s z Mnichova - letiště (MUC) - Německo s jednodenní zastávkou v americkém Houstonu - letiště George Bush airport (IAH) - USA. Následně poletíme na Roatan (RTB) Roatan airport - Honduras.

Kolik zavazadel sebou na Roatán?

V ceně letenky máme dopravu palubního zavazadla (1 kus). Při online objednávce dalšího ušetříte oproti letišti až 50%.

Tip redakce

Dubnový tip na akční letenky Roatán se dlouho neohřál. Stejný osud díky velkému zájmu čeká i tento tarif, tak si pospěšte.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.