TIP! United Airlines ✈ Guatemala - levné letenky Guatemala City z Berlína, Mnichova a Drážďan 9.990 Kč

TIP! United Airlines ✈ Guatemala - levné letenky Guatemala City z Berlína, Mnichova a Drážďan 9.990 Kč
Rezervace letenky

Svět se otevírá jako dřív a tak má náročný cestovatel po delším čase konečně žně. Mezi další z nabídek, na které čekáme léta, je Střední Amerika a překrásná Guatemala. Slušný průvan na trhu s letenkami nyní udělala letecká společnost American Airlines. Máme tu hned troje zpáteční akční letenky do Guatemala City s odlety z německých letišt.

Dostupnost

1. Letenky Guatemala City z Berlína za 9.990 Kč s dostupností na 6. listopad 2022 až 14. březen 2023.

2. Letenky Guatemala City z Mnichova za 10.490 Kč s dostupností na 3. říjen 2022 až 23. březen 2023 (podílí se i Lufthansa).

3. Letenky Guetamala City z Drážďan za 10.990 Kč s dostupností na 4. listopad 2022 až 22. únor 2023 (podílí se i Lufthansa).

Podrobnosti k trase do Guatemaly

Nové akční spoje do Střední Ameriky aerolinek American Airlines zahrnují přestupy 2 přestupy. Chceme li absolvovat pouze jenom, řešením je letět z Mnichova, pak už budeme přestupovat jenom v USA a to na letišti Houston (IAH) George Bush Intercontinental - Spojené státy americké. Čekání na další letadlo cca 3 hodiny. Odlety z Drážďan a Berlína zahrnují také přestup v Mnichově (MUC). Přílety jsou poté na letiště Guatemala City (GUA) La Aurora Aairport - Guatemala

Doprava zavazadel

Zdarma a bez doplatku máme na lince do Guatemala City pouze jedno palubní zavazadlo (rozměry 56×36×23 cm).

Další informace

Poslední akční let do Guatemaly se datuje k 8. srpnu 2019 a to se platilo ještě o dva tisíce více. Kdo tohle zmešká, na další příležitost si klidně zase počká roky.

 

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.