TIP! Ukrajina za pár korun - levné letenky Kyjev z Vídně, Krakova, Bratislavy a Prahy (tam a zpět) od 757,- Kč

TIP! Ukrajina za pár korun - levné letenky Kyjev z Vídně, Krakova, Bratislavy a Prahy (tam a zpět) od 757,- Kč
Rezervace letenky

Víte, že letět do ukrajinského Kyjeva se dá pod tisíc korun až ze čtyř letišť a to páte je lehce přes tisícovku? Je tu aktualizované vydání možností levných letů. Naposledy se letělo za nejméně peněz z Vídně s irskou aerolinkou Ryanair. Nyní je situace opačná a levněji tam létá z Vídně Ryanair, ale to zdaleka není všechno.

U Wizz Air se teď dostaneme u rezervace spoje Vídeň - Kyjev a zpět na 757,- Kč. Podobně jsou na tom u Wizz Air i lety na Ukrajinu (Kyjev) při odletech z polského Krakova. Cena startuje na 887,- Kč. Až pak je Ryanair a jeho letenky Bratislava - Kyjev a zpět od 924,- Kč. Jedinou rozumnou linku s odletem z Česká má Wizz Air, jelikož tam létá také z Pardubic.

Všechny uvedené lety jsou nízkonákladové a obsahují přepravu příručního zavazadla a cestu tam i zpět.

Letenky na Ukrajinu? To jsou i lety do Charkova, Lvova, Záporoží, Oděsy a dalších měst. Podrobnosti najdete na této stránce.

Dopravce: Wizz Air

Dopravce: Ryanair

Destinace
Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.