TIP! Turkish Airlines ✈ Vietnam s odletem z ČR - letenky do Hanoje z Prahy ↔ 12.990 Kč

TIP! Turkish Airlines ✈ Vietnam - letenky do Hanoje z Prahy ↔ 12.990 Kč
Rezervace letenky

Jsou tady další dobré zprávy ohledně letů do Vietnamu! Předevčírem jsme vám hodili echo ohledně spuštění prodeje akčních letenek do Ho Chi Minh City z Prahy za 12.990 Kč u Turkish Airlines. Dnes bychom rádi upozornili od stejné aerolinky na levné letenky do Hanoje. Cena je totožná a opět se odlétá z ČR. Honem toho využijte, než se to vyprodá!

Turecká národní letecká společnost Turkish Airlines nabízela levnější letenky do Hanoje už v únoru, tehdy ale nebyla možnost letět z Prahy, nýbrž pouze z Vídně. Kdo tedy létá výhradně z Česka a letiště Václava Havla, má ideální příležitost.

Dostupnost: Levné letenky Hanoj s odlety z Prahy v podání 4* nadprůměrné aerolinky Turkish Airlines bookujte na datumy od 31. října 2022 do 24. března 2023.

Odletá se z letiště Praha Václava Havla (PRG) - Ruzyně s přestupem v Istanbulu (IST) s finálními přílety na Hanoj (HAN) Noibai airport - Vietnam.

Turkish Airlines rovná se spousta vymožeností a kvalitní servis na palubě (jídlo) a taky přeprava 3 zavazadel zdarma! (Dvě jsou palubní a ty si tam taky vezmeme, případné třetí do hmotnosti 46 kg si necháme odbavit.

TIP: Přehled levných letenek do Vietnamu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.