TIP! Turkish Airlines - Vietnam - levné letenky Hanoj z Vídně (tam a zpět) 12.990,- Kč

TIP! Turkish Airlines - Vietnam - levné letenky Hanoj z Vídně (tam a zpět) 12.990,- Kč
Rezervace letenky

Otevírají se také cesty do oblíbeného Vietnamu! Od předloňského září jsme vás nepotěšili tipem na levné letenky do tohoto státu v jihovýchodní Asii. Tomu je konec! Jako první se situace ujímá turecká letecká společnost Turkish Airlines. Mrkněte na nové zpáteční akční letenky do Hanoje s odletem z Vídně za 12.990,- Kč.

Dostupnost: Bohata nabídka obousměrných letenek do Hanoje s odlety z Vídně od Turkish Airlines za třináct tisíc pokrývá termíny od 12. března do 19. prosince 2022. Rezervaci ale neokládejte, protože daná cena nebude platit večně.

Linka do Vietnamu od Turkish Airlines odlétá z Vídně (VIE) a vede přes Istanbul (IST) - Turecko (na přestup cca 2 hodiny) a končí na letišti Hanoj (HAN) Noibai airport - Vietnam. Stejně i zpátky.

Zavazadla zdarma bez doplatku: 2 ks příruční + 1 ks odbavené do 30 kg.

Na palubě máme zdarma také bohatý jídelní servis!

Dopravce: Turkish Airlines

V danou chvíli Turkish Airlines spustily také prodej akčních letenek do Ho Či Minova města. Přehled akcí uvidíte na stránce levné letenky Vietnam.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.