TIP! Turkish Airlines ✈ USA - letenky do New Yorku z Prahy s 4* aerolinkou ↔ 11.990 Kč

TIP! Turkish Airlines ✈ USA - letenky do New Yorku z Prahy s 4* aerolinkou ↔ 11.990 Kč
Rezervace letenky

A zase ta Turkish Airlines v hlavní roli. Tento dopravce na nic nečekal a vzal všechno do svých rukou. Vyplatilo se? Určitě! Po hromadě předchozích tipech tu máme ještě jeden bonus. Amerika na křídlech čtyřhvězdičkové letecké společnosti za momentálně nejnižší cenu za všech tarifů. Momentálně jsou letenky do New Yorku z Prahy za 11.990 Kč.

Kdy vyrazit do USA na palubě Turkish Airlines? Aerolinka cílí na dobu po konci léta a to při odletech od 23. září 2022 do 29. dubna 2023.

Do Ameriky poletíme s jením přestupem. Je to Turkish Airlines, takže z Prahy a klasicky přes Istanbul. Poté už nikde nepřestupujeme a přiletíme na letiště (JFK) John F. Kennedy airport - Spojené státy americké. V ceně je také návrat do Prahy.

Aerolinka je štědrá i co se týká přepravy zavazadel. 4 zavazadla snad ani nejde naplnit. Zdarma jsou 2 příruční a 2 palubní.

Momentálně vede do "big apple" celkem 7 tarifů. Přehled uvidíte na stránce akční letenky New York.

 
Doplň si levné letenky o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.