TIP! Turkish Airlines ✈ USA - letenky do New Yorku z Prahy s 4* aerolinkou ↔ 11.990 Kč

TIP! Turkish Airlines ✈ USA - letenky do New Yorku z Prahy s 4* aerolinkou ↔ 11.990 Kč
Rezervace letenky

A zase ta Turkish Airlines v hlavní roli. Tento dopravce na nic nečekal a vzal všechno do svých rukou. Vyplatilo se? Určitě! Po hromadě předchozích tipech tu máme ještě jeden bonus. Amerika na křídlech čtyřhvězdičkové letecké společnosti za momentálně nejnižší cenu za všech tarifů. Momentálně jsou letenky do New Yorku z Prahy za 11.990 Kč.

Kdy vyrazit do USA na palubě Turkish Airlines? Aerolinka cílí na dobu po konci léta a to při odletech od 23. září 2022 do 29. dubna 2023.

Do Ameriky poletíme s jením přestupem. Je to Turkish Airlines, takže z Prahy a klasicky přes Istanbul. Poté už nikde nepřestupujeme a přiletíme na letiště (JFK) John F. Kennedy airport - Spojené státy americké. V ceně je také návrat do Prahy.

Aerolinka je štědrá i co se týká přepravy zavazadel. 4 zavazadla snad ani nejde naplnit. Zdarma jsou 2 příruční a 2 palubní.

Momentálně vede do "big apple" celkem 7 tarifů. Přehled uvidíte na stránce akční letenky New York.

 
Doplň si levné letenky o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.