TIP! Turkish Airlines ✈ USA - Kalifornie - akční letenky do Los Angeles z Prahy ↔ 11.490 Kč

TIP! Turkish Airlines ✈ USA - Kalifornie - akční letenky do Los Angeles z Prahy ↔ 11.490 Kč
Rezervace letenky

Turkish Airlines vydalá pár cestovatelských pecek, o kterých vám musíme dát vědět. Hodně zajímavá je teď například její zpáteční letenka do USA. Vybrali jsme pro vás výhodnou levnou letenku do Kalifornie. Linka je zajímavá nejnižší cenou do L.A. při odletech z ČR. Aktuálně se nikdo nevyrovná akčnímu letu do Los Angeles z Prahy za pouhých 11.490 Kč.

Kdy cestovat do Los Angeles z Prahy za 11.490 Kč?

Turkish Airlines vybízí k levným letům do Los Angeles s odlety z Prahy na přelomu zimy a jara. Nejvíce letenek je na březen, návraty jsou ale možné i v dubnu a květnu, viz termíny od 1. března do 16. května 2023

S Turkish do Los Angeles s jedním přestupem

Akční linka do USA aerolinek Turkish Airlines bude vypravována z letiště (PRG) Václav Havel airport - Česká republika s přestupem v Istanbulu. Zastávku může být podle času letu i delší a tak šup z letiště rovnou do města. Istanbul určitě stojí na cestě do Kalifornie za prohlídku. Přílety očekávejte na letiště (LAX) Los Angeles - Kalifornie - USA (Spojené státy americké).

Náš tip

Při zkouknutí ostatních tarifů do Los Angeles musíme konstatovat, že v případě odletu z Prahy, o čemž pojednává tento tip, je cenou nejbližší linka British Airways Praha - Los Angeles a zpět za 15.990 Kč.

Akční letenky do Los Angeles

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.