TIP! Turkish Airlines ✈ USA - akční letenky Boston z Prahy ↔ 13.790 Kč

TIP! Turkish Airlines ✈ USA - akční letenky Boston z Prahy ↔ 13.790 Kč
Rezervace letenky

Jsou tady nové zprávy ohledně akčních letů do amerického Massachusetts. Od konce května, kdy se naposledy vyprodal výhodný tarif Boston z Česka od Lufthansy se nic zajímavého neobjevilo. Momentálně se však mění situace. S novým řešením přichází Turkish Airlines v podobě letenky do Bostonu z Prahy za 13.790 Kč.

Kdy letět do Bostonu na palubě Turkish Airlines?

Plánovat cestu do Massachusetts je možné plánovat ještě na tento rok. Odlety do Bostonu z Prahy připadají na období 7. listopad 2022 až 30. březen 2023. Poznámka: Odlety na leden a březen už jsou téměř vyprodané.

Jak se letí do Massachusetts?

Turkish Airlines zajišťuje tento trip do USA odletem z letiště Praha Václava Havla (PRG) - Česko s následným přestupem v tureckém Istanbulu (IST). Čekání na další spoj je velmi krátký a to necelé dvě hodiny.

Doprava až 4 zavazadel zdarma!

Letecký dopravce Turkish Airlines patří mezi nejštědřejší letecké společnosti co se týká přepravy zavazadel. Zdarma k letenkám do Bostonu máme čtyři! Dvě příruční a dvě odbavená. Více žádná jiná aerolinka zdarma nenabízí.

Tip redakce

Momentálně se jedná o jediný akční tarif do Massachusetts. Podívat se můžete také níže na nejlevnější letenky do USA.

Akční letenky Spojené státy americké (USA) TOP 15

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.