TIP! Turkish Airlines ✈ Turecko - akční letenky Ankara z Vídně ↔ 3.990 Kč

TIP! Turkish Airlines ✈ Turecko - akční letenky Ankara z Vídně ↔ 3.990 Kč
Rezervace letenky

Je tu úplně nová pozvánka do Turecka! Například oproti Istanbulu se méně nabízejí levné lety do hlavního města Turecka. V lednu se na trhu mihla akce do Ankary z Vídně od turecké nízkonákladové společnosti Pegasus Airlines, nyní štafetu přebírá národní aerolinka Turkish Airlines s nabídkou obousměrné akční letenky Ankara z Vídně za 3.990 Kč.

Kdy letět do Ankary s Turkish Airlines?

Jarní akci na lety do Ankary z Vídně u Turkish Airlines provází odlety od druhé poloviny letních prázdnin. Odlétat se dá od 13. srpna do 23. října. Návraty až od 19. září do 26. října. Pakliže tedy v Turecko nechcete strávit minimálně 20 dní, necháte odlet až někdy na konec léta, nebo i na pozdější dobu.

Jak poletím do Ankary?

Turkish Airlines vypravuje linku bez přestupu z letiště Vídeň Schwechat (VIE) airport - Rakousko s příletem na Ankara (ESB) Esenboga airport - Turecko. Doba letu je 2 hodiny  a 25 minut.

Náš tip

Raději na Tureckou riviéru do letoviska Antalya, nebo do oblíbeného Istanbulu? Od letošního roku je tu konečně i několik zajímavých lowcostů. Projděte si akce na stránce nejlevnější letenky do Turecka.

Akční letenky Ankara

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.