TIP! Turkish Airlines ✈ Thajsko - akční letenky na ostrov Phuket z Prahy s 3 zavazadly a jídlem zdarma ↔ 15.990 Kč

TIP! Turkish Airlines ✈ Thajsko - akční letenky na ostrov Phuket z Prahy s 3 zavazadly a jídlem zdarma ↔ 15.990 Kč
Rezervace letenky

Jihozápadnímu pobřeží v Andamanském moři patří věhlasnému thajskému ostrovu Phuket. Cestu do dovolenkového ráje pro turisty z celého světa teď zahrnuje díky Turkish Airlines i české občany. Je tu nová alternativa letenek na Phuket, která jako jedna z mála zahrnuje odlety z Prahy. K tomu 3 zavazadla a jídlo na palubě zdarma!

Kdy letět z Česka na Phuket?

Tyto lety do Thajska se plánují s předstihem na tři čtvrtě roku dopředu. Jde totiž o akční letenky na Phuket z Prahy za 15.990 Kč na další hlavní turistickou sezónu, viz termíny od 1. října do 29. listopadu 2023.

Jak se letí na Phuket s Turkish Airlines?

Vystartujeme z Prahy a poletíme do Istanbulu. Tam máme až celý den na prohlídku města! Z Tureckého letiště se poté dále pokračuje do Thajska. Přistání je na letišti Phuket (HKT) Phuket Airport - Thajsko. Stejně se pak budeme dopravovat i zpátky. I tato zpáteční letenka už je v ceně a nic se nepřiplácí.

Komfort servis Turkish Airlines

Co to obnáší? Například jídlo na palubě zdarma s volbou pro vegany, vegetariány i dietáře. Cestovatelům s Turkish Airlines se také hodí interaktivní zábava a doprava tří zavazadel zdarma. Dvě si vezmeme k sobě, třetí do 30 kilogramů si necháme odbavit do podpalubí.

Náš tip

Zajímají vás další akční letenky na Phuket? Z Vídně létají o dva tisíce levněji aerolinky Etihad Airways (14.990 Kč). Naopak o dva tisíce dražší jsou letenky Praha - Phuket a zpět od 5* Qatar Airways. Akce jsou nalezení o řádek níže. Přehled dalších levných letů do Thajska zde ( např. Bangkok, Pattaya).

Akční letenky na Phuket

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.