TIP! Turkish Airlines ✈ Thajsko - akční letenky do Bangkoku z Prahy v hlavní sezóně s 3 zavazadly ↔ 14 990 Kč

TIP! Turkish Airlines ✈ Thajsko - akční letenky do Bangkoku z Prahy ↔ od 14 990 Kč
Rezervace letenky

S kým cestovat do Thajska? Jestli dáváte přednost kvalitě, ale nechcete platit za byznys třídu, dobrý kompromis nabízí Turkish Airlines. Tato turecká letecká společnost je u českých cestovatelů hodně oblíbená. Proč? Skvělý standard služeb doplněný rozumnou částkou. Nyní to jsou akční letenky Bangkok s odletem z Prahy za 14.990 Kč.

Dostupnost volných míst

Chcete letět do Thajska v hlavní turistické sezóně, která zahrnuje podzim, zimu a jaro? Bingo! Letenky do Bangkoku z Prahy za patnáct tisíc od Turkish Airlines budou tím správným řešením. Plánujte cestu od 22. listopadu letošního roku až do 30. března 2023.

Informace k letu do Thajska

Turkish Airlines odlétá do Bangkoku z letiště Praha Václav Havel - Česko. Linka vede přes Istanbul airport (IST) - Turecko, kde přestoupíme na další letadlo směr letiště  (BKK) Suvarnabhumi airport - Thajsko.

Přeprava zavazadel

Turecká tříhvězdičková letecká společnost je v tomto směru značně štědrá. V ceně letenky máme zdarma dopravu dvou palubních zavazadel a ještě navíc jedno odbavené až do hmotnosti 30 kg. Dohromady tři zavazadla bez jakéhokoliv doplatku!

 

Přehled nejlevnějších letenek do Bangkoku

Turecký přepravce zdaleka není jediný, s kterým můžeme vyrazit do Bangkoku. Je tu ještě singapurská nízkonákladovka Scoot, EVA Air, Austrian Airlines, Etihad Airways, Qatar Airways, Emirates Airlines. Aktuální přehled zde.

Přehled nejlevnějších letenek do Thajska

Kam do Thajska lze ještě nyní koupit akční letenky? Je to ostrov i Phuket a provincie Krabi. Přehled zde.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.