TIP! Turkish Airlines ✈ Spojené Arabské Emiráty - akční letenky Dubaj z Prahy s oblíbenou aerolinkou ↔ 10.790 Kč

TIP! Turkish Airlines ✈ Spojené Arabské Emiráty - akční letenky Dubaj z Prahy s oblíbenou aerolinkou ↔ 10.790 Kč
Rezervace letenky

Rádi bychom upozornili na výhodné cestování do Spojených Arabských Emirátů s Turkish Airlines, aneb jak s oblíbenou aerolinkou vyzrát na levné letenky do Dubaje. Pakliže nemáte rádi lowcosty a chcete letět levněji z České republiky, volba padá právě jednoznačně na Turkish Airlines. Aktuálně se tam s ní podíváme z Prahy za 10.790 Kč.

Praha - Dubaj a zpět s Turkish jen za 10.790 Kč

Částka 10.790 Kč je momentálně nejlevnější letenka do Dubaje s odletem z Prahy. Co se týká nejnižší ceny na tomto spoji, Turkish Airlines vládně. Dostupnost míst je na období 24. leden až 29. duben 2023 při aktuální rezervaci.

Alternativy do Dubaje s odlety z Prahy

Pakliže oželíte komfort namísto přímého letu, doporučujeme raději kouknout na akční letenky Dubaj z Prahy od ČSA, lépe řečeno Smartwings. Tyto lety jsou sice nízkonákladové, za to nemají přestup a stojí jen o pětistovku více (11.290 Kč), než linka Turkish Airlines.

Přímé lety z Prahy do Emirátů má i aerolinka FlyDubai za 13.590 Kč. To ale není vše, atraktivní jsou i letenky od renomovaného dopravce Emirates Airlines. V systému lze zahlédnout i dva tarify v byznys třídě, viz přehled níže.

Akční letenky do Dubaje

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.