TIP! Turkish Airlines ✈ Seychely - letenky Mahe Island z Prahy s 4* aerolinkou (jídlo na palubě) ↔ 14.990 Kč

TIP! Turkish Airlines ✈ Seychely - letenky Mahe Island z Prahy s 4* aerolinkou ↔ 14.990 Kč
Rezervace letenky

Rozhodli jste se pro letošek pro exotickou destinaci? Cestujete rádi po vlastní ose, kde vám nikdo nebude nic diktovat? Koukněte na Seychely od Turkish Airlines, na konci května řádí na trhu s akčními letenkami i žádaná čtyřhvězdičková aerolinka, která tam létá z naší země. Doporučujeme letenky na Mahe Island s odlety z Prahy za 14.990 Kč.

Vyrazit na Seychely s Turkish Airlines s odletem z České republiky se dá po skončení letních prázdnin. Objednávejte termíny s lety Praha - Mahe Island a zpět za patnáct tisíc od 15. září 2022 až do 29. dubna 2023.

Je linka na Seychely složitá? Nikoliv. Letí se z pražského letiště s jedním krátkým přestupem (2h 25min). Přílety jsou na Mahe Island (SEZ) Seychelles airport - Seychely.

U Turkish Airlines počítejte s přepravou až 4 zavazadel zdarma. 2 jsou palubní a dvě poputují do zavazadlového prostoru.

TIP: Na palubě je zdarma i jídlo dle přání (typ stravy).

TIP: Přehled všech akčních letenek na Seychely. Nyní létá na Mahe Island z Vídně i Ethiopian Airlines za 13.990 Kč a z Prahy také Austrian Airlines a to za 16.490 Kč. Nabídku uzavírá Etihad Airways z Vídně za 16.690 Kč.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.