TIP! Turkish Airlines ✈ Seychely - akční letenky Mahe Island z Mnichova ↔ 14.990 Kč

TIP! Turkish Airlines ✈ Seychely - akční letenky Mahe Island z Mnichova ↔ 14.990 Kč
Rezervace letenky

Na Seychely opět také s leteckou společností Turkish Airlines. Hned první den v říjnu jsme přišli s informací o letenkách na Mahe Island s odlety z Česka. Aerolinka teď v akci také z německého Mnichova. Koukněte na prosincový tip na rezervaci letenky do Mahe z Mnichova za 14.990 Kč a to je levněji než s Ethiopian Airlines i Etihad Airways.

Kdy letět na Seychely za patnáct tisíc Korun?

Do prodeje byly zařazeny akční letenky na Seychely z Mnichova na následující jaro. Zabookovat si volné místo na ostrov Mahe Island se dá uskutečnit na dobu mezi 30. dubnem 2023 až 26. červen 2023.

Jak se letí na Seychely s Turkish Airlines?

Linka z Mnichova - letiště Munich (MUC) - Německo s přestupem v Istanbulu (IST). Z Turecka fičíme k přistání na Mahe Island (SEZ) Seychelles airport - Seychely. V ceně 14.990 Kč je i návrat.

Turkish Airlines a zavazadla

Tři zavazadla na Seychely u Turkish Airlines dopravíme bez dalšího doplatku. Dělí se na dvě příruční a jedno odbavené.

Náš tip

Tyto zpáteční letenky na Mahe Island z Mnichova od Turkish Airlines jsou nyní nejlevnějším akčním spojem na Seychely společně s linkou od Ethiopian Airlines s odletem z Vídně. Za 15.590 Kč pak z Vídně na Seychely létá i Etihad Airways. Přehled níže.

Akční letenky na Seychely

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.