TIP! Turkish Airlines ✈ Seychely - akční letenky Mahe Island z Budapešti a Prahy ↔ 12.990 Kč

TIP! Turkish Airlines ✈ Seychely - akční letenky Mahe Island z Budapešti a Prahy ↔ 12.990 Kč 12.990 Kč
Rezervace letenky

Turkish Airlines nepřestává čarovat. Tentokrát pro vás máme atraktivní letenky na Seychely, které oproti posledním akcím dokáže nějakou tu tisícovku ušetřit. Naskytly se dvě nové akce, první posunuje zpáteční lety do Mahe Island na 12.990 Kč, stačí letět z maďarské Budapešti a nebo můžete využít linku z Prahy za lákavou cenu 15.490 Kč.

2 tipy na Seychely s Turkish Airlines

1. Turkish Airlines - Seychely - Mahe Island z Budapešti - 7. listopad 2023 až 25. březen 2024

2. Turkish Airlines - Seychely - Mahe Island z Prahy - 7. listopad 2023 až 29. duben 2024

Jak se po příletu dostat z letiště?

1. Autobus: Cena jízdenky autobusem se pohybuje kolem 5 až 10 EUR.

2. Hotelový transfer: Cena hotelového transferu se liší podle konkrétního hotelu. Některé hotely nabízejí tento transfer zdarma, zatímco jiné mohou účtovat příplatek. Doporučuje se zkontaktovat váš hotel předem a informovat se o cenách a dostupnosti tohoto transferu.

3. Sdílený transfer: Cena sdíleného transferu z letiště Mahe Island do centra se pohybuje v rozmezí 10 až 20 EUR za osobu.

4. Taxi: Cena taxi se obvykle pohybuje mezi 15 až 25 EUR a může se lišit v závislosti na vzdálenosti a provozních podmínkách.

Co dělat na ostrově Mahe Island?

1. Prozkoumejte pláže: Ostrov Mahe Island je známý svými nádhernými plážemi s bílým pískem a tyrkysovými vodami. Navštivte pláže Beau Vallon, Anse Intendance, Anse Royale nebo Petite Anse, kde si můžete užívat slunečního záření, relaxovat na pláži a vychutnávat si osvěžující koupání.

2. Podmořské dobrodružství: Vyzkoušejte potápění nebo šnorchlování a objevte fascinující podvodní svět Mahe Island. Různé potápěčské lokality nabízejí úchvatné korálové útesy, tropické ryby a další mořské živočichy.

3. Procházky v přírodě: Prozkoumejte národní park Morne Seychellois, který je domovem mnoha druhů vzácných rostlin a zvířat. Vydávejte se na turistické stezky, které vás provedou bujnou vegetací, kaskádami a nabídnou úchvatné výhledy na okolní krajinu.

4. Návštěva Victoria: Navštivte hlavní město Seychel - Victoria. Procházejte se uličkami plnými tržišť, kde můžete ochutnat místní speciality a nakoupit suvenýry. Navštivte také památky, jako je hodinová věž, katedrála svatého Pavla nebo Botanická zahrada Victoria.

5. Poznejte kulturu: Zkuste se seznámit s místní kulturou a tradicemi tím, že navštívíte muzea, galerie a historické památky. Projděte se po ulici Sir Selwyn Selwyn-Clarke Market, kde se prodávají tradiční řemeslné výrobky a místní produkty.

6. Výlety lodí: Vychutnejte si plavbu na malém člunu nebo katamaránu a objevujte okolní ostrovy, jako je Praslin, La Digue nebo Silhouette. Tato výlety vám umožní prozkoumat další nádherná místa v Seychelách.

7. Ochutnávka místní kuchyně: Nezapomeňte ochutnat místní kuchyni, která je bohatá na čerstvé mořské plody, exotické ovoce a koření. Vychutnejte si tradiční jídla, jako je kari z ryb nebo pokrmy z opékaného kohouta.

8. Relaxace v luxusních letoviscích: Na ostrově Mahe Island najdete mnoho luxusních letovisc, která nabízejí prvotřídní služby a pohodlí. Užijte si relaxaci na soukromé pláži, prozkoumejte lázně a wellness centra, nechte se hýčkat masážemi a wellness procedurami. Tyto letoviska často disponují také bazény, restauracemi a bary, kde si můžete vychutnat osvěžující nápoje a lahodné pokrmy.

9. Golfové hřiště: Pokud jste fanoušci golfu, nezapomeňte navštívit jedno z golfových hřišť na Mahe Island. Tato hřiště nabízejí úchvatné výhledy na okolní krajinu a poskytují ideální prostředí pro sportovní vyžití a relaxaci.

10. Kulturní akce a festivaly: Pokud máte rádi kulturu a tradice, sledujte kulturní akce a festivaly, které se konají na ostrově. Můžete se zúčastnit tradičních tanců, hudebních vystoupení a slavnostních průvodů, které představují místní kulturu a tradice.

11. Vodní aktivity: Vyzkoušejte různé vodní aktivity, jako je surfování, šnorchlování, potápění nebo plavání s delfíny. Ostrov Mahe Island nabízí skvělé podmínky pro tyto aktivity díky svým krásným plážím a čistým mořským vodám.

12. Exkurze do přírody: Vydejte se na exkurzi do přírodních rezervací a chráněných oblastí na ostrově. Obdivujte vzácné druhy rostlin a živočichů a prozkoumejte přírodní krásy ostrova.

13. Nákupy na trzích a tržištích: Navštivte místní trhy a tržiště, kde můžete nakupovat suvenýry, tradiční řemeslné výrobky, čerstvé ovoce a zeleninu. Toto je skvělá příležitost pro poznání místní kultury a získání autentických suvenýrů.

14. Fotografické výlety: Ostrov Mahe Island je zdrojem nádherných fotografií. Vydejte se na fotografické výlety, abyste zachytili krásu ostrova, jeho pláží, západů slunce, horských krajin a dalších přírodních scén.

Akční letenky na Seychely

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.