TIP! Turkish Airlines - Mexiko - levné letenky Mexico City z Vídně (tam a zpět) 14.490,- Kč

TIP! Turkish Airlines - Mexiko - levné letenky Mexico City z Vídně (tam a zpět) 14.490,- Kč
Rezervace letenky

Jak si naplánovat cestu do Mexika? Kromě letů do karibského letoviska Cancun se po třičtvrtě roce objevuje také akční letenka do Mexico City. Jedná se o tarif turecké letecké společnosti Turkish Airlines, při kterém se odlétá z letiště ve Vídni. Cena není nejnižší, ale své zájemce vzhledem k malé nabídce si spoj určitě najde.

Co nám nabízí Turkish Airlines, vybereme li si právě její letenky do Mexico City? Jsou to především odlety do Mexika od 13. ledna 2022 s návraty až do 27. listopadu 2022.

Do Mexika se s letecký dopravcem Turkish Airlines odlétá z letiště Schwechat Vídeň (VIE) a letí se přes Istanbul, kde se zdržíme delší dobu a tak se určitě vyplatí zabít čas prohlídkou hlavního města Turecka, které turistům má celoročně co nabídnout. Přílet je na letiště Mexico City (MEX) Benito Juarez airport - Mexiko

Aerolinka poskytuje k těmto letenkám zdarma dopravu 4 zavazadel! (2 mohou být příruční a případná další 2 budou odbavená do podpalubí).

Dopravce: Turkish Airlines

Další hodicí se tipy jak vycestovat do Mexika najdete na této stránce.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.