TIP! Turkish Airlines ✈ Mexiko - akční letenky Mexico City z Vídně na palubě 4* aerolinky s jídlem na palubě + 4 zavazadla ↔ 16.490 Kč

TIP! Turkish Airlines ✈ Mexiko - akční letenky do Mexico City z Vídně na palubě 4* aerolinky s jídlem na palubě + 4 zavazadla ↔ 16.490 Kč
Rezervace letenky

4. července jsme informovali o akčních letenkách do Mexico City z Berlína od španělského dopravce Iberia. Hodně z vás však nestihlo včas zareagovat a začlo to řešit pozdě. Další možnost přichází v polovině měsíce od čtyřhvězdičkové turecké aerolinky Turkish Airlines. Momentálně je tu příležitost letět do Mexico City z Vídně za 16.590 Kč.

Kdy letět s Turkish Airlines do Mexico City?

V kalendáři najdeme akční letenky do Mexico City z Vídně při odletech ještě tento rok a to pouze 2. prosince 2022 a nebo poté příští rok a to od 16. ledna 2023 do 29. června 2023.

Jak poletím do Mexico City?

Linka do Mexika s Turkish Airlines bude započata ve Vídni - letiště Schwechat (VIE). Letí se přes Istanbul, kde přestoupíme. Přílety Mexico City (MEX) Benito Juarez airport - Mexiko. Na zpáteční lince nás čeká ještě technický stop na doplnění paliva v Cancunu.

Doprava zavazadel do Mexico City

U turecké národní aerolinky můžeme počítat s přepravou 4 zavazadel zdarma. Ty se dělí na dvě palubní a dvě odbavená.

Tip redakce

Na palubě nás čeká také jídelní servis v ceně akční letenky. Turkish Airlines i pro to patří mezi vyhledávané letecké společnosti.

 

Další levné letenky do Mexika?

Sopučasně se dá v akci letět i do vyhlášeného přímořského letoviska Cancun. Přehled akčních letenek Mexiko zde.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.