TIP! Turkish Airlines ✈ Maledivy - akční letenky do Male z Katovic jídlo na palubě + 3 zavazadla ↔ 14.790 Kč

TIP! Turkish Airlines ✈ Maledivy - akční letenky do Male z Katovic ↔ 14.790 Kč
Rezervace letenky

Na vysněné rajské Maledivy se výhodně dopravíme také při odletu z polských Katovic. Turkish Airlines začala letos v zimě provozovat několik atraktivních linek právě z tohoto města. Momentálně jsou dokonce akční letenky do Male z Katovic dostupné jako nejlevnější lety na Maledivy s cenovou relací 14.790 Kč za obousměrnou linku.

Kdy letět na Maledivy z Katovic za 14.790 Kč?

Letenky na Maledivy z Katovic nám Turkish Airlines předložila na termíny od jara. Při kliknutí na odkaz se vám ukáže kalendář akčních míst, které se dají bookovat viz data od 9. března do 30. května 2023.

Podmínky letu na Maledivy s Turkish Airlines

Zdarma přepravíme 3 zavazadla (2 příruční + 1 odbavené). Z Katovic to bereme přes, kde se nějaký čas zdržíme. Přílety jsou na Male (MLE) Male Intl Arpt Maledivy. V ceně je i letenka zpět.

Prohlídka města zdarma

Při přestupu v Istanbulu delším než 6 hodin se dá zdarma absolvovat turistická prohlídku města. Služba je bezplatná a zajistíte si ji hned po příletu na letiště.

Jídlo na palubě

V ceně levné letenky je i palubní servis. Pokud si přejete přiobjednat speciální stravu (jídlo je pro vegany, vegetariány i ty, co mají dietu), tohle klidně uskutečníme dodatečně ve administraci objednávky.

Náš tip

Letenky do Male z Katovic od Turkish Airlines jsou teď cenově nejdostupnější spoj na Maledivy ze 7 platných akčních letů. Níže se můžete kouknout také na tarify na Maledivy dopravců Saudia Airlines, Qatar Airways, nebo Emirates Airlines.

Akční letenky na Maledivy

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.