TIP! Turkish Airlines ✈ Keňa - akční letenky do Nairobi z Prahy ↔ 11.790 Kč

TIP! Turkish Airlines ✈ Keňa - akční letenky do Nairobi z Prahy ↔ 11.790 Kč
Rezervace letenky

Tři měsíce od vyprodání letenek do Nairobi z Vídně od EgyptAir nebyla na trhu žádná akce na letenky do Keni. Nyní do hry vstupuje hvězda těchto dnů - turecká národní aerolinka Turkish Airlines. Kdo chce na safari, nechť zpozorní! Aktuální zpáteční akční letenky Nairobi z Prahy od 4* se prodávají jenom za 11.790 Kč. Tohle nepropásni!

Když tohle propásneš, na další levné letenky do Keni si klidně počkáš dlouho. Turkish Airlines létá do Afriky od konce října. Kdo stojí o tarif, má na výběr letenky Praha - Nairobi a zpět na období od 30. 10. 2022 do 30. března 2023.

Itinerář letu: Odlety jsou z Prahy. Odkud je asi každému jasné. Je to letiště Václava Havla (PRG). Turkish Airlines do dále do Afriky bere přes svoje domovské letiště v tureckém  Istanbulu (IST). Žádné čekání. Další letadlo nám letí za hodinu a dvacet minut. Přílet jsou na Nairobi (NBO) Jomo Kenyatta airport - Keňa.

Zavazadla: Přepravujeme gratis 2 palubní a 1 odbavené zavazadlo do 46 kg!!! Celkem tedy 3 zavazadla sebou zdarma!

TIP: Přehled všech akčních letenek do Keni

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.