TIP! Turkish Airlines ✈ Katar - akční letenky Doha z Katovic ↔ 5.990 Kč

TIP! Turkish Airlines ✈ Katar - akční letenky Doha z Katovic ↔ 5.990 Kč
Rezervace letenky

Cena letenek do Kataru nám stále klesá. Po akci od Qatar Airways za 11 tisíc se teď v prosinci létalo za 8 tisíc s Pegasus Airlines. Neuplynuly ani tři týdny a do situace výrazně promlouvá Turkish Airlines. Využijte dobře dostupný spoj do Katovic, získáte tak zpáteční letenky do Kataru jen za 5.990 Kč. Zpáteční lety vedou do města Doha.

Kdy letět do Kataru za 5.990 Kč?

Prosincová nabídka lowcost letů do Kataru od Pegasus Airlines obsahovala jen velmi málo volných míst. U Turkish Airlines tento problém řešit nebudeme. Cestovat se dá od konce zimy do podzimu 2023 viz levné letenky Doha z Katovic na 13. březen až 29. listopad 2023.

Do Kataru přes Turecko

Letecká společnost Turkish Airlines v tripu do Kataru létá z letiště Katovice (KTW) Pyrzowice - Polsko s přestupem v hlavním městě Istanbulu - letiště (IST) Istanbul Arpt - Turecko. tady přestoupíme a podle zvoleného času letu na začátku tarifu budeme pokračovat na letiště Doha (DOH) Hamad International airport - Katar. Na cestě zpátky jsou podmínky totožné. Lišit se může jen čas na přestup.

3 zavazadla na lince do Kataru zdarma!

Rozdíl v ceně oproti konkurenci dva tisíce nejsou jediným důležitým plusem. Tím je taky doprava zavazadel. U letecké společnosti Turkish Airlines to jsou celkem tři zavazadla v dopravě zdarma! Dvě jako příruční a třetí odbavené a až do váhy 25 kg!

Náš tip

Kdo by chtěl letět do Kataru při odletu z Prahy, má stále možnost sáhnout po lince Praha - Doha a zpět od Pegasus Airlines za 7.990 Kč.

Akční letenky Katar

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.