TIP! Turkish Airlines ✈ Karibik - Mexiko - akční letenky Cancun z Prahy ↔ 11.790 Kč

TIP! Turkish Airlines ✈ Karibik - Mexiko - akční letenky Cancun z Prahy ↔ 11.790 Kč
Rezervace letenky

Věhlasné karibské letovisko Cancun je nyní na dosah i pro běžného smrtelníka, který nemá kapsy nacpané penězi. Odlétáte rádi z České republiky? Pak nepřehlédněte nové obousměrné akční letenky do Cancunu s odletem z Prahy za parádních 11.790 Kč. Cesta do Mexika se tak pro Čechy navzdory inflaci stává stále dostupnější.

Kdy letět do Cancunu z Prahy okolo dvanácti tisíc?

Dopravce: Turkish Airlines

Cestovní období: leden až březen 2024

Odlet: Praha (PRG) - Česko

Přestup: Istanbul (IST) - Turecko

Přílet: Cancun (CUN) - Mexiko

Zavazadla: 4 zdarma (2 příruční + 2 odbavené)

Bonus: Jídlo na palubě. V ceně letenky je i palubní servis.

Náš tip

Další levné letenky do Mexika

Jak se po příletu dostat letiště?

Městský autobus - Pokud nechcete utrácet moc peněz, můžete využít místního autobusu. Jízdné je asi 12 MXN (0,5 USD) a trvá asi 35-45 minut.

Shuttle bus - Existuje několik společností nabízejících dopravu z letiště do centra Cancúnu. Jízdné se pohybuje mezi 100 a 200 MXN (4,5 až 9 USD) na osobu a trvá asi 25-30 minut.

Taxi - Taxíky jsou k dispozici před terminálem a jsou poměrně rychlou možností, jak se dostat do centra města. Cena se pohybuje kolem 400 MXN (18 USD) a trvá asi 20-25 minut.

Pronájem auta - Pokud si chcete užít větší volnosti a pohodlí, můžete si pronajmout auto přímo na letišti. Ceny se pohybují od 300 MXN (13,5 USD) na den.

Co dělat v letovisku Cancun?

Připravte se na slunce, pláže a nekonečné party! Cancun je místem, kde se stýkají turisté z celého světa, aby si užili krásné pláže, vynikající jídlo a napínavé vodní aktivity. Zde jsou některé z nejlepších věcí, které můžete v Cancunu zažít:

Užijte si slunce a písek na nádherných plážích, jako jsou Playa Delfines nebo Playa Chac Mool.

Vyzkoušejte si potápění nebo šnorchlování a objevte kouzla podmořského světa.

Prožijte nekonečnou zábavu a napínavé vodní atrakce v některém z vodních parků v Cancunu, jako je například Wet'n Wild nebo Xcaret.

Vychutnejte si místní kuchyni v některém z mnoha skvělých restaurací, kde si můžete vychutnat především čerstvé ryby a mořské plody.

Navštivte archeologickou zónu Chichen Itza, která je na seznamu světového dědictví UNESCO a je považována za jednu z nejvýznamnějších archeologických lokalit v Mexiku.

Zažijte noc plnou zábavy v některém z mnoha klubů a barů v Cancunu, kde můžete tancovat celou noc.

Projděte se po avenidě Kukulcan a nakupujte si místní suvenýry a dárky pro své blízké.

Akční letenky do Cancunu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.