TIP! Turkish Airlines ✈ Jižní Korea - levné letenky do Soulu z Prahy ↔ 12.490 Kč

TIP! Turkish Airlines ✈ Jižní Korea - levné letenky do Soulu z Prahy ↔ 12.490 Kč
Rezervace letenky

Turkish Airlines dle hodnocení aerolinek skytrax se čtyřmi hvězdičkami teď boduje na více frontách. Další z povedených zářezů nás dostane do Jižní Korei. V letošním roce je to po LOT Airlines teprvé druhá nabídka na vycestování do této orientální země. Turecké národní aerolinky bodují spojem s letenkami do Soulu z Prahy jenom za 12.490 Kč.

Dostupnost: Cestovní období pro lety do Soulu s odlety z Prahy u Turkish Airlines pokrývá dobu od 31. října 2022 do 26. března 2023.

Letí se z letiště Praha (PRG) - Česko s krátkým přestupem v Turecku - Istanbul (IST) (cca 2 hodiny) a příletem na Soul (ICN) Incheon airport - Jižní Korea.

Zavazadla: 3 zdarma (2 palubní a 1 odbavené do 30 kg.

TIP: Polské aerolinky LOT Airlines jsou na tomto spojí nyní dražší o 1.200 Kč (létají od listopadu).

TIP: Přehled levných letenek Jižní Korea

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.