TIP! Turkish Airlines - Indie - levné letenky Dillí z Prahy (tam a zpět) 11.990,- Kč

TIP! Turkish Airlines - Indie - levné letenky Dillí z Prahy (tam a zpět) 11.990,- Kč
Rezervace letenky

Rozvolňuje také Indie a tak se můžeme radovat z nové nabídky akčních letenek. V listopadu jsme jako první informovali o akčních letech do Dillí z Prahy od Qatar Airways. Další tři měsíce se nic neobjevilo až nyní tu máme nové levné letenky do Indie s odlety z Česka od turecké národní aerolinky. Opět se jedná o levné lety do Dillí.

Turkish Airlines v polovině února nabízí zpáteční letenky do Dillí s odlety z Prahy za částku 11.990,- Kč. Za dvanáct tisíc máme k dispozici termíny od 28. března do 20. prosince 2022.

Turecká letecká společnost létá do Indie při odletech z pražského letiště Václava Havla (PRG) v Česku s jedním ultra krátkým přestupem v Istanbulu (IST). Na přestup máme hodinu. Poté fičíme do finální destinace Dillí (DEL) Delhi Indira Gandhi airport - Indie.

Na palubě Turkish airlines očekávejte speciální palubní servis. V jídle si můžete opravdu vybírat. Na své si přijdou vegani, vegetariáni a dietáři.

Zavazadla zdarma v ceně levné letenky: 2 ks příruční + 1 ks odbavené do 30 kg, celkem tedy 3 zavazadla bez doplatku.

V případě letu do Indie, kde je delší přestup než 6 hodin, můžete zdarma absolvovat turistickou prohlídku Istanbulu.

Dopravce: Turkish Airlines

Tip: Přehled levných letenek do Indie zde.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.