TIP! Turkish Airlines ✈ Indický oceán - levné letenky na Mauricius z Prahy s jídlem na palubě ↔ 12.490 Kč

TIP! Turkish Airlines ✈ Indický oceán - levné letenky na Mauricius z Prahy ↔ 12.490 Kč
Rezervace letenky

Exotický ostrov plný barev jenom za dvanáct a půl tisíc? Máme tady nové akční lety na Mauricius! Tento rok udávala tempo Swiss Airlines a taky Austrian Airlines. Do této chvíle. Kdo je nyní nejlevnější? Tuhle výsadu jim vyfoukla čtyřhvězdičková turecká aerolinka Turkish Airlines. Rezervovat se nově dají letenky Praha - Mauricius a zpět za 12.490 Kč.

S Turkish Airlines na Mauricius od listopadu. Pod odkazem najdete kalendář s termíny od 7.11. 2022 až do 17. dubna 2023.

Linka turecké národní letecké společnosti vypadá následovně: Odlety Praha (PRG) s přestupem v Istanbulu (IST) a příletem na Mauricius (MRU) Plaisance airport. V ceně je i návrat.

Jelikož se jedná o let s nadprůměrnou aerolinkou Turkish Airlines, pojí se k tomu i spousta výhod. Jaké? Například jídlo na palubě (i speciální strava jako vegan, vegetarián, dietář), doprava 4 zavazadel zdarma, kvalitní servis a další.

Konkurenční tarify Swiss Airlines a Austrian Airlines jsou stále v platnosti a mají rovněž dostupnost až od podzimu.

TIP: Přehled všech akčních letenek na Mauricius

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.