TIP! Turkish Airlines / Garuda Indonesia ✈ Bali - letenky Denpasar Bali z Prahy ↔ 13.990 Kč

TIP! Turkish Airlines / Garuda Indonesia ✈ Bali - letenky do Denpasar Bali z Prahy ↔ 13.990 Kč
Rezervace letenky

Na tohle čekáte! Konečně se objevují také akční letenky na Bali z Prahy za přijatelné ceny. Dovolujeme si upozornit na spuštění kombinovaného tarifu leteckých společností Turkish Airlines a Garuda Indonesia. Aerolinky vytvořily výhodný spoj do Denpasar Bali se startem rovnou z Česka. Za cestu tam a zpět zaplatíme 13.990 Kč.

Dostupnost: Tyto akční letenky do Denpasar Bali za čtrnáct tisíc s odlety z pražského letiště jsou až na příští rok. Cestovní období je otevřeno rezervacím od posledního lednového dne 2023 do 18. dubna 2023.

Linka do Indonésie od Turkish Airlines a Garuda Indonesia vede přes Istanbul. Zpátky se letí i přes indonéskou Jakartu.

Zavazadla: Celkem 3 zdarma (2 palubní + 1 odbavené do hmotnosti 30 kg).

TIP: Přehled všech levných letenek do Indonésie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.